Ой чи живі чи здорові, всі родичі Гарбузові ?! Матеріалізація народних казок в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 13 Чер 2017 18:53

Вельмидостойні малята, беріть дорослих та  гайда стежками «Мамаєвої Слободи» гуляти, «Казкову Хатину» шукати!

Плутаними стежками до козацької  «Казкової Хатини» прибувайте, веселі мрії майте, казкових героїв вітайте!

Наше казкове гасло «Ой чи живі чи здорові, всі родичі Гарбузові»?!

Відтак, у суботу 17 червня року Божого 2017  з 13-00 до 14-30 на садибі «Коваля» для дітлахів віком від 4-12 років відбудеться відтворення казки «Солом`яний бичок».

В неділю 18 червня з 13-00 до 14-30 козацька «Казкова Хатина»  матеріалізуватиме українську народну казку «Лисичка-сестричка».

Отже, як в суботу так і в неділю малюки спільно з дівчатами-козачками та козаками у «Мамаєвій Слободі» зможуть не лише почути та відтворити давню українську казку, але прожити її особисто, перевтілившись в образ казкового героя!

Також маленькі гості зможуть пограти в активні народні ігри (довга лоза; квач; кобла; царівна; подолянка; гуси; кіт і миша; тісна баба та ін..), ознайомляться з предметами хатнього начиння (коцюбою, рогачами, прядкою, ночвами, ступою, рушниками, макітрою, кописткою), козацькою зброєю (шаблею, келепом, татарським луком), господарським реманентом (ярмом, возом, граблями, жорнами тощо) та одягом козацької доби, котрі безперечно були і в наших казкових героїв (діда, баби, ведмедя, сірого вовка, рудої лисички, зайчика пострибайчика, качечки, гусочки, солом’яного бичка та ін.).

Хочемо принагідно нагадати, що білі українські хатини козацького селища «Мамаєва Слобода» розташувались серед вишневих садків в урочищі, з якого бере початок легендарна річка Либідь, лишень за 7 кілометрів від вулиці Хрещатик, тобто недалечко!

Саме тому, хочемо особливо наголосити на тому, якщо хтось із дідусів та бабусь, неньок і вусатих батьків не встигне з якоїсь «поважної» обставини, у цю суботу чи неділю до нас завітати, то надалі сповіщаємо, що Ви не спізнились, адже ми мріємо, що суботи та неділі відтворювати такі відомі українські казки як: «Рукавичка»; «Котик та півник» «Лисичка та журавель»; «Ріпка»; «Кривенька качечка»; «Пан Коцький»; «Колобок»; «Сірко»; « Вовк колядник» та ще пів торби інших не менш відомих народних казок та казочок…

Також з дітками в печі української хати, варитимемо в чарівному  горнятку борщик, випікатимемо пиріжки з «горобцями» та капустою, ліпитимемо з дітлахами, медові жайворонки, балабушки з маком, перепічки й інші пундики. У кузні куватимемо квітку щастя, займатимемось з вашими онуками та дітьми соломкоплетінням, розфарбовуватимемо дерев`яні українські народні іграшки, та будемо навчати іншим не менш цікавими майстер– класам.

Записатись, або довідатись про інші деталі, рівно як домовитись про проведення «Казкової Хатини» в будь-який інший день тижня, ви можете за телефонами 066-728-00-34; 044-361–98-48 або ж,  надіслати свої пропозиції і побажання на  електронну адресу dityms@gmail.com

Подаруйте своїй дитині справжню українську казку! Гайда всі до козацького селища «Мамаєва Слобода»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнВимушені переселенці
 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани війни з Росією
  та їхні діти. За наявності посвідчення учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»