На "Мамаєвій Слободі" 24 та 25 вересня відбудеться "Слобідський ярмарок" (доповнено)
Опубліковано: 01 Сер 2011 16:41

Вельмидостойні панове!

Раді сповістити Вас, що числа 24 та 25, місяця вересня, року Божого 2011, на ярмарковому майдані козацького селища «Мамаєва Слобода»  в місті Києві, обіч  витоку легендарної річки Либідь, заклекотить, загуде, закукурікає, заспіває та зарегоче  величезний «Слобідський ярмарок», на який ми щиросердно запрошуємо чиненайкращих майстрів зі всієї України.

 На  цьому велелюдному дійстві під назвою «Слобідський ярмарок» ми хочемо бачити безперечно самобутні вироби  народних майстрів, які дійсно не тільки є найкращими, але й гідно презентують матеріальну культуру козацької Вкраїни від Карпат і до річки Дон.

Ярмарок планується проводити щорічно в останню суботу та неділю вересня. Тож від Вас залежить, чи зможемо ми відродити давні традиції наших майстрів, або й надалі будемо підтримувати китайського виробника «українських сувенірів».

Для справжніх українських майстрів сповіщаємо:

Аби забезпечити безкоштовний прохід в козацьке селище «Мамаєва Слобода» та резервування торгового місця для розташування Вашого краму на ярмарковому майдані, необхідно заздалегідь надати інформацію за телефонами: (044) 361 98 48 чи (093) 872 48 77, або ж написати на електронну скриньку: mamayevasloboda@gmail.com      

Брати участь у ярмарку на безоплатній основі матимуть змогу лише ті народні майстри, котрі попередньо зареєструються, заповнивши анкету.

Ми хочемо, аби «Слобідський ярмарок» був справжнісіньким ярмарком, як це було у наших прадідів, тобто, щоб окрім сувенірів на ньому можна було придбати все, що заманеться: живе порося, корову, курей, гусей; з`їсти варених раків чи вареників; почастувати кума «чикилдихою» або ж «варенухою»; поторгуватись з перекупками; «спитати» у циганки про долю. Одним словом, все точнісінько так, як вдало описав український ярмарок Микола Васильович Гоголь.

Саме тому посеред ярмаркового майдану буде закопаний семиметровий стовп із прикріпленим до його вершини колесом від дідівського воза. До колеса будуть прив`язані дорогезні подарунки, серед яких:

1. Романтичний Новорічний бенкет зутрічі 2012 р. на двох  у  «Шинку – коса над чаркою». ( У пропозицію включено: бенкет з розрахунку 1000 грн. на особу + участь у новорічних гуляннях  на «Мамаєвій Слободі»)

2. Керамічні вироби(полумиски, миски, горнята тощо)

3. Майстер-клас із ковальства

4. Майстер-клас із гончарства

5. Медовуха гречана, айвова, квіткова, липова

6. Печатні медові пряники

7. та інші цікавинки…

Тож охочі парубки зможуть дістати для своїх коханих таку бажану лагоминку (якщо, звичайно, в них пуп не розв`яжеться видертись на стовпа!).

Також на Вас чекатимуть фольклорні колективи, козаки та цигани, медовари та ковалі, котрі допоможуть Вам та Вашим друзям поринути у яскраву атмосферу свята «Слобідського ярмарку».

Початок «Слобідського ярмарку» як 24, так і 25 вересня об 11-00.

Дрес-код заходу – вишиванка.

Поспішайте, бо з`їдять усі варені раки та розкуплять бублики!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнВимушені переселенці
 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани війни з Росією
  та їхні діти. За наявності посвідчення учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»