«Мамаєва Слобода» гостинно запрошує вас малята до «Головної Резиденції Святого Миколая» в Україні!
Дата події: з 13 по 22 грудня 2019 року

 

Праправнуки Запорозьких лицарів!

 

Козаки та дівчата-козачки раді сповістити, що 13 грудня 2019 року, о 12-00, вже водинадцяте, офіційно буде відкрита «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні, котра має свій осідок на теренах «Мамаєвої Слободи»!

Довідатись про графік роботи Резиденції можна за тел.: 097-099-34-19; 095-40-92-383; +38-044-361-98-48 або написавши на електронну адресу: kazka.mamaya@gmail.com

Для батьків, які приведуть своїх діток самостійно, повідомляємо, що вони матимуть змогу відвідати Резиденцію в порядку «живої черги»!

Увага для організованих груп обов`язкове попереднє замовлення!

Урочиста мить відкриття «Головної Резиденції Святого Миколая» відбудеться після того, як козаки з «Мамаєвої Слободи» підпишуть зі Святим Миколаєм «Ґлейт» (охоронну грамоту) щодо продовження діяльності «Головної Резиденції Святого Миколая» та оборони його добрих справ впродовж всього наступного 2020 року на території від синього Дону і до зелених Карпат!

Варто вказати, що сучасне українське козацтво одинадцять років тому – в 2009 році – запропонувало українській громаді новий еталон свята Миколая.

Наш український Святий Миколай має всі ознаки українця, бо ж одягнений у священичі ризи та у підбитий бобровим хутром шляхетський кунтуш. На голові має гетьманську шапку. Але, крім зовнішніх ознак він ще добра, щира, привітна людина, котра, на відміну від його англо-саксонських та російських аналогів (Санта Клаус, Дєд Мороз), не махає крючковатою палицею (посохом), йдучи по лісу, а цілком у цивілізованій гостинній атмосфері традиційної Наддніпрянської хати, оздобленої рушниками, божниками та іншим хатнім начинням, виконує на старосвітській лірі канти 17-18 століття. Разом із дітьми, аби ті не були лінивими чистоплюями, випікає в печі справжні печатні пряники – медівники, або ж як їх всі називають “Миколайчики”. Наш український Миколай направду духовна особа, бо ж привчає дітей бути мудрими, добрими, співчутливими.

Дуже важливим є й те, що його добрі, гарні справи та починання «взяті під охорону» та пильний нагляд українских козаків, адже «добро має бути з кулаками». Воїн – козак завжди був носієм всього правдиво українського, цебто лицарського.

Сподіваємось, що цей новий підхід, а насправді повернення до дідівських традицій святкування дня Святого Миколая, здобуде підтримку на всіх теренах козацької України від Синього Дону й до зелених Карпатських гір.

 

Нагадуємо, що дитячі листи з проханнями та побажаннями до Святого Миколая слід направляти за такою адресою:

03061,

м. Київ, вул. Михайла Донця, 2,

“Мамаєва Слобода”.

“Головна Резиденція Святого Миколая” в Україні

Також раді сповістити, що «Головна Резиденція Святого Миколая» вже має свою сторінку у фейсбук –https://www.facebook.com/390977521336303/videos/282686322452521/  , де оприлюднює дитячі листи та звітує про поточну роботу.

Завітавши до «Головної Резиденції Святого Миколая» Ви крім того зможете замовити та відвідати численні майстер-класи, серед яких випікання печатних медових пряників «Миколайчиків» в печі української хати. Майстер-класи можна замовити починаючи з 01 грудня 2019 року по 22 грудня 2019 року.

Давайте дарувати один одному позитивні емоції та відроджувати дідівські традиції козацького краю!

З належною шанобою козаки та дівчата-козачки особистої канцелярії «Головної Резиденції Святого Миколая» в Україні!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнВимушені переселенці
 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани війни з Росією
  та їхні діти. За наявності посвідчення учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»