Козацький фестиваль «Весільні вареники»
Опубліковано: 17 Жов 2016 13:22

Щиро запрошуємо Вас на козацький фестиваль «Весільні вареники»!

А мій милий, Вареничків хоче!
Навари, милая, навари, милая,
Навари, у-ха-ха, моя чорнобривая…

Тож, давайте поїмо «Весільних вареників», заспіваємо та потанцюємо, а потім дружно та гучно так гепнемо лихом об землю, щоб і на москалів гикавка напала!

Початок заходу 29 жовтня о 12-00 на ярмарковому майдані козацького селища «Мамаєва Слобода», котре знаходиться практично в серці столиці України, всього за сім кілометрів від вулиці Хрещатик!

На Вас чекатимуть фольклорні колективи, козаки та дівчата-козачки, медовари та перекупки, циганки-ворожки, котрі допоможуть Вам та Вашим друзям поринути у яскраву та самобутню атмосферу українського весілля давньої козацької України.

У виконанні фольклорних колективів лунатимуть жартівливі та соромітницькі весільні пісні, козаки та козачки танцюватимуть народні танці під супровід троїстих музик!  Парубоцтво демонструватиме шпаркі козацькі забави та стародавні народні ігри.

На майдані козацького селища «Мамаєва Слобода» у казанах на живому вогні варитимуться усілякі козацькі наїдки та «Весільні вареники» з різноманітною начинкою: вишнями, грушами, маком, картоплею та капустою, потрухами, а також з сиром солоним та солодким. Все це можна буде «запити» не тільки «смачними» козацькими жартами, але й хмільними стародавніми напоями: «Слив`янкою», «Запіканкою», «Варенухою», «Вишняком», «Медовухою» та «Калганом», а також пінною «Ганнусівкою». Якщо ж Ви не бажаєте хмільних напоїв, то скуштуєте козацького трав`яного чаю під знаменитою назвою «Гербата», або скуштуєте «витришків»!

Крім того, на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи»  проходитиме ярмарок народних майстрів, по хатах та майстернях відбуватимуться численні майстер-класи з народних ремесел. Також на Вас чекатимуть майстер-класи з фехтування на шаблях, стрільби з лука, катання верхи на конях та возі спільно з козаками.

Користуючись нагодою, запрошуємо фольклорні колективи та народні гурти з різних земель та областей України, котрі мають бажання долучитись до нашого козацького свята та продемонструвати киянам та гостям столиці невеличку частину весільного обряду своєї місцевості. Бо ж поки ми відтворюємо свої самобутні традиції –  ми і є українцями! Для реєстрації Вашої участі в фестивалі «Весільні вареники» просимо телефонувати за номером: 044-361-98-48; 066-091-12-79. Ваші заявки на участь у святі в «Мамаєвій Слободі» будуть розглянуті до 28 жовтня 2016 року (до 18-00).
Тож, дайтесь чути, чи маєте бути!

Дрес-код заходу – вишиванка та вміння вірно вимовляти давнє українське слово «ПАЛЯНИЦЯ» (без акценту).

Шануймося, бо ми того варті! 

Гайда до нас у козацьке селище «Мамаєва Слобода» на фестиваль «Весільні вареники»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнВимушені переселенці
 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани війни з Росією
  та їхні діти. За наявності посвідчення учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»