Увага!!! В Росії закрито сайт «Бібліотеки української літератури у Москві»… Перший Міжнародний український літературний конкурс «Козацька балачка» триває!!!
Опубліковано: 20 Січ 2011 13:51
Два роки тому назад Козацьке селище «Мамаєва Слобода» вирішило заприязнитись із Бібліотекою українців у Москві, подарувавши їй видану коштом Центру народознавства «Козак Мамай» унікальну книгу-ікону В. Галайби «Святобогородичні храми у другому Єрусалимі місті Києві». Два примірники цієї книги були надіслані на адресу бібліотеки у травні 2008 року, однак до бібліотеки вони «чомусь» не дійшли. Російська пошта, буцімто, загубила цю цінну бандероль. Тож через місяць ми були змушені наступні дві книги передати із кур`єром, який особисто відвіз їх до бібліотеки. Тоді ж ми вирішили стати «друзями», обмінявшись кнопками переходу між нашими сайтами, однак у сайту «Бібліотеки українців у Москві» такої кнопки на той час не було. «Мамаєва Слобода» розробила дизайн цієї кнопки і надіслала її до Москви. Після цього багато українських сайтів розмістило в колонці «друзі» кнопку «Бібліотеки українців у Москві», навіть не підозрюючи, що це є дарунок козацького селища «Мамаєва Слобода». Направду, дизайн кнопки дуже радісний і світлий, бо ж українці за своєю сутністю оптимісти, і «сміх крізь сльози» не є дивиною для нас останні 350 років.
Ще 18 січня 2011 року, натиснувши на кнопку, подаровану бібліотеці «Мамаєвою Слободою», Ви могли перейти на її сайт, і навпаки, люди, які живуть у Росії, з легкістю переходили через колонку «друзі» і потрапляли на будь-який український сайт, практично отримуючи без цензури будь-яку інформацію з соціально-політичного та культурного життя матері-України. Того ж таки 18 січня імперські сили Росії відзначали так-звану «Переяславську угоду 1654 року». А відтак, не могли позбавити себе можливості потішитись маленьким подарунком. Тож якщо Ви зараз перейдете на колонку «друзі» на сайті «Мамаєвої Слободи» і знайдете там кнопку «Бібліотека українців у Москві», то Ви зрозумієте, що сайт бібліотеки закритий – http://www.mosbul.ru . Імперія вирішила атакувати нас всіма можливими засобами.
Карта компактного розселення українців в трикутнику між Карпатами, Південним Уралом та Кавказом, складена у Відні 1920 року. Зберігається в відділі картографії Центральної наукової бібліотеки ім. В.Вернадського АН України.
Ми звертаємось до всіх, для кого українська мова є рідною, згуртуватись та дати гідну відповідь українофобським силам як в Україні, так і за її межами. Тож користуючись нагодою, закликаємо всіх із серця України міста Києва підтримати Перший Міжнародний український літературний конкурс «Козацька балачка» – http://mamajeva-sloboda.ua/news.php?id=463 , адже кожен Ваш твір, надісланий на адресу конкурсу, то є ще одна міцна «козацька шабля», що боронить нашу духовність та право жити на батьківській землі власним національно-культурним життям.
Богородице Діво, покрий нас від усякого зла святим Твоїм омофором!