Різдвяний фестиваль «Козацька Коляда» в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 28 Гру 2015 13:17

Щиро, по-козацьки запрошуємо на родинне Різдвяне свято!

Козаки та дівчата-козачки з «Мамаєвої Слободи» спільно з Волонтерами запрошують Вас 7  січня 2016 року на родинне Різдвяне дійство – «Козацька Коляда»!

Все наколядоване під час заходу буде передано на потреби поранених бійців АТО та укріплення обороноздатності українського війська!

З нами Колядуватимуть:

Нас підтримуватиме й з нами Колядуватиме «Волонтерський десант»:

Наші уславлені волонтери не тільки колядуватимуть, але й радо зустрічатимуть відвідувачів «Мамаєвої Слободи» власноруч приготовленими смаколиками, оберегами, картинами та патріотичними поробками воїнів АТО, а також проведуть майстер-класи: створення листа на фронт, розпис ластівок, ялинкових прикрас, футболок та багато інших цікавинок!

Давайте спільно підтвердимо, що нашому українському роду – нема переводу!

Беріть свою родину, аби спільно з українськими зірками, волонтерами, колядницькими гуртами «Мамаєвої Слободи» вивчити прадавні українські колядки! За тим, станемо один одного віншувати та вітати, Христа Бога прославляти!

Чи бачили Ви колись, як чубаті українські козаки тримаючи «Звізду» верхи на конях колядують!? Тож Ви та Ваші дітлахи, зможете здійснити мандрівку крізь час і як у давнину, спільно з колядницькими ватагами, весело та гамірно колядуватимите під хатами Титаря, Сотника, Гончара, Коваля, Ворожки, козака Джури ну і звичайно ж завітаєте до «Шинку – Коса над чаркою», що на «Мамаєвій Слободі», де будете весело господарів віншувати, добра всім бажати!

Коляд, коляд, колядниця,

Добра з медом паляниця…

Колись, у славну козацьку добу, колядницькі ватаги значну частину всього наколядованого віддавали на церкву та різні громадські потреби. Так і ми зробимо!

Тож продовжуючи ці добрі прадідівські традиції, колядницькі гурти «Мамаєвої Слободи» та київські волонтери спільно вирішили: все наколядоване під час заходу віддати на потреби поранених бійців АТО та укріплення обороноздатності українського війська!

Родинний фестиваль «Козацька Коляда» має на меті збереження та розвиток Різдвяних традицій, духовне єднання української громади від зелених Карпат і до синього Дону.

Ми свято віримо, що ясна зірка встане над нашим рідним українським краєм та принесе у кожну оселю, у кожне правдиво-щире українське серце мир, щастя та злагоду!

В програмі заходу 7 січня:

11-30 – Хресний хід від козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці до каплиці з різьбленою дерев`яною іконою в ім`я Божої Матері.

12-00 – святкові колядки та щедрівки у виконанні церковного хору козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі».

Далі на сцені та майдані козацької Слободи Вас та Ваші родини віншуватимуть колядками українські зірки, громадські діячі, відомі ансамблі та гурти, а також танцюватимуть та співатимуть жартівливих козацьких пісень фольклорні гурти з «Мамаєвої Слободи»: «Панночка-козачка», «Добривечір», «Калита», «Терлич-трава»!

Також очікуємо, що до нашого заходу долучаться й інші охочі колядницькі колективи!  

Будемо колядувати, співати та танцювати – гарні мислі мати!

–     Різдвяна шопка
–     Різдвяні розваги для дітей та дорослих
–     Майстер-класи від народних майстрів
–     Співи та танці біля вогнища
–     Катання на запряжених кіньми санях чи возі, або ж верхи на коні спільно з козаками

В той час, коли на головній сцені Волонтери та фольклорні колективи й народні гурти колядуватимуть, співатимуть та танцюватимуть, біля возів відбуватиметься ярмарок народних майстрів.

На майдані, на відкритому вогні, слобідські господині жаритимуть та паритимуть усіляку всячину, а також готуватимуть для Вас старовинний щляхетський гарячий хмільний напій «Мусулєс» (глінтвейн), або ж козацький трав`яний чай «Гербата».
Також ви зможете продегустувати традиційні хмільні українські напої козацької доби (вишняк, слив’янку, дулівку, медовуху та варенуху).

Ще раз, користуючись нагодою, щиро запрошуємо фольклорні колективи й колядницькі ватаги долучитись до спільного заходу Волонтерів та козаків «Мамаєвої Слободи», щодо збору коштів на потребу поранених бійців АТО та українського війська!

Тим фольклорним колективам та волонтерам, хто хотів би долучитись до участі у родинному святі під назвою: «Козацька Коляда» просимо звертатись за додатковою інформацією за тел. 044-361-98-48, або на ел.: mamayevasloboda@gmail.com

Нова радість стала, яка не бувала.
Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.
Ангели співають, славу й честь звіщають,
На небесі і на землі мир проповідають…

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнВимушені переселенці
 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани війни з Росією
  та їхні діти. За наявності посвідчення учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»